“Torcida” djeg flamurin serb

0

Flamuri serb është djegur nga grupi i tifozëve kroatë ”Torcida” të Hajdukut të Splitit. Kjo ka ndodhur gjatë ndeshjes Hajduk Split vs RNK Split, ku luan dhe futbollisti i Kombëtares së Shqipërisë, Sokol Cikalleshi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here