“Topi i Artë”: Lorik Cana votoi për Ronaldon, De Biazi për Messin

0

Të drejtë vote për të përzgjedhur fituesin e “Topit të Artë” dhe trajnerin më të mirë të vitit kishin edhe kapiteni i kombëtares shqiptare, Lorik Cana, trajneri Xhani De Biazi dhe gazetari i akredituar nga FIFA, Besnik Dizdari.

Ja si votuan ata:
Lorik Cana: Kristiano Ronaldo, Lionel Mesi, Nejmar / Luis Enrike, Masimiliano Alegri, Unai Emeri

Xhani De Biazi: Lionel Mesi, Kristiano Ronaldo, Tomas Myler / Luis Enrike, Masimiliano Alegri, Horge Sampaoli

Besnik Dizdari: Lionel Mesi, Kristiano Ronaldo, Aleksis Sançez / Luis Enrike, Horge Sampaoli, Unai Emeri

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here