Tiranë:arrestohet 57 vjeçari nën dyshimin se ngacmoi seksualisht dy të mitura

0

Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 57-vjeçar, pasi ngacmoi seksualisht dy të mitura. Burime zyrtare bëjnë të ditura, se i arrestuari është Arian Bakiri, nga Tirana.

Ngjarja ka ndodhur tek kodrat e Liqenit Artificial. 57-vjeçari ka kryer veprime të turpshme, duke ngacmuar seksualisht vajzat me inicialet M.B., 16 vjeçe, dhe Dh. F., 15 vjeçe, nga Tirana.

Sipas policisë, ndaj Bakirit tashmë rëndon akuza e “veprave të turpshme me të mitura”./Top Channel

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here