Tifozët shqiptarë mirëpresin tifozët armenë (Foto)

0

Një gjest i jashtëzakonshëm është bërë nga tifozët shqiptarë, të cilët kanë mirëpritur si është më së miri tifozët e skuadrës kundërshtare, Armenisë. Ata madje kanë realizuar fotografi bashkë, me flamujt e të dyja kombeve. Një gjest që padyshim tregon sportivitet dhe jep mesazh të mirë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here