Tifozët e “Zvezdes” këndojnë kundër vizitës së Thaçit (video)

0

Tifozët e skuadrës serbe, “Crvena Zvezda”, kanë kënduar kundër vizitës së zv/kryeministrit dhe Ministrit të Jashtëm të Kosovës, Hashim Thaçi.

Në sfidën kundër Vozhdovacit në elitën e futbollit serb, ata kënduan kundër një vizite të mundshme të Thaçit në Beograd, shkruan telegraf.rs.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here