Therje aksidentale me thikë mes nxënësish!

0

Në një shkollë fillore në Prishtinë të cilën policia nuk e ka identifikuar një nxënës aksidentalisht e ka therur dje me thikë viktimën poashtu nxënës, të së njëjtës shkollë. Viktima sipas Policisë së Kosovës ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor në QKUK-Prishtinë. Njësiti policor nga i dyshuari ka konfiskuar një mjeti të mprehtë-thikë. Nuk ka të arrestuar. Me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here