Thaçi kthehet nga Amerika: Kthimi, pjesa më e mirë e çdo udhëtimi

0

Hashim Thaçi kthehet nga Amerika. Dhe vet ai e ka thënë se pjesa më e mirë e çdo udhëtimi është kthimi.

“Më në fund, pjesa më e mirë e çdo udhëtimi – kthimi në shtëpi tek familja dhe bashkëbisedimi rrugës me diasporën tonë. HTH”, ka theksuar kryediplomati kosovar, i cili e ka postuar edhe një fotografi bërë në aeroplan.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here