Thaçi kthehet në Kosovë pas vizitës në SHBA

0

Zëvendëskryeministri njëherësh ministër i Jashtëm i Kosovës, Hashim Thaçi, po vjen në Kosovë pas vizitës në SHBA.

“Pas një vizite të suksesshme në Amerikë dhe takimeve të shumta me zyrtarët më të lartë në Iowa dhe Washington DC, rrugëtimi i gjatë në Kosovë. HTH”, ka shkruar ai.

hasha1

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here