Teuta Krasniqi:”Nik Xhelilaj është vetëm miku im …”

0


“Personale” është emëruar projekti më i ri televiziv i aktores Teuta Krasniqi. Pas një pauze Teuta kthehet në profesionit të dytë.

Po përpos emisionit në intervistën për Prive Krasniqi flet edhe për jetën private.
Teuta ka treguar se nuk ka diçka të re në jetën e saj por që edhe mund të ndodhë.Të përfolur për një lidhje intime me aktorin Nik Xhelilaj,Teuta tregon se atë e ka vetëm mik dhe koleg.
Aktorja ka shtuar se për Bleron ka akoma respekt sepse për gjithë jetën do i lidh Tara.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here