Tërmet në Shkup,epiqendra 34 km në perëndim të qytetit

0

Tërmet prej 3, 9 shkallëve sipas Rihterit, ka ndodhur në Shkup rreth orës 18.40.

Epiqendra e tërmetit ka qenë 34km në perëndim të Shkupit, në thellësi prej 10km.

Sipas burimeve të portalit “Online” dridhja nuk ka shkaktuar dëme dhe ka qenë në intensitet të vogël në qytet.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here