Tërmet në afërsi të Prishtinës

0

Një termet prej 4.5 shkallësh të Rihterit është dëgjuar në orët e mbrëmjet në Kosovë.

Tërmeti me magnitudë 4.0 kishte epiqendrën 67 kilometra në veri të Prishtinës dhe është dëgjuar në orën 22:49:39.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here