Tenton të kyqet në rrjetin elektrik pas shkyqjes, goditet nga rryma

0

Në Prishtinë një qytetari pasi i është shkyqur vendbanimi nga rrjeti elektrik nga KEDS-i, ai ka tentuar të bëjë kyçjen në mënyrë ilegale, me ç’rast është goditur nga rryma elektrike. Ky person ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në QKUK-Prishtinë për tretman mjekësor. Policia po e heton rastin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here