Tek një kolumbian dhe një shqiptar gjenden 3 gram marihuanë

0

Gjatë kontrollit në një veturë në Medarë ku gjindeshin një shtetas i Kolumbisë dhe tjetri i Shqipërisë është gjetur dhe konfiskuar një sasi substance e dyshuar narkotike e llojit “Marihuanë” në peshë prej 2-3 gram. Të dyshuarit janë intervistuar dhe me urdhër të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here