Të shtëna me armë në Tetovë,ka edhe viktima (video)

0

Portali “TetovaSot” ka siguruar emrat e 9 personave të plagosur dhe një i vdekur, pas të shtënave që ndodhën të premten rreth orës 22.05 në rrugën “Dervish Cara” në Tetovë:

1. A .A.

2. I A. (plumb) Bogovinjë

3. Xh. Xh., Bogovinjë ( dërguar për Shkup)

4. Sh. M. ( dërguar në Shkup)

5. V. M.

6. P. Th.

7. B. R.

8. S. S.

9. A. M. (Shkup)?

10. A. K. ( i vdekuri)

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here