Te Fontana në Ulpianë, digjet një veturë policie, dëmtohen dy civile

0

Sot rreth orës 01:45, tek rrethi i Fontanës, në Lagjen Ulpianë-Prishtinë, është raportuar se një veturë është përfshirë nga zjarri, ka bërë me dije për mediat Policia e Kosovës. Njesia policore, menjëherë është angazhuar dhe me të arritur në atë lokacion, kanë konfirmuar se është duke u djegur, një veturë zyrtare e Policisë së Kosovës. Në afërsi të kësaj veture janë dëmtuar edhe dy vetura tjera civile. Është njoftuar menjeherë njesia e zjarrfikesve për intervenim, ndërsa njësitet relevante policore kanë ndërmarr veprimet për të hetuar dhe zbardhur rastin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here