Tayna thotë se “jeta është e bukur”

0

Tayna vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.

Artistja e cila në 2018 hyri fuqishëm në skenën tonë muzikore po vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.

Në atë Instagram së fundmi ka publikuar një fotografi në të cilën shfaqet tejet e buzëqeshur dhe e lumtur për të mirat që gëzon.

“Është jetë e bukur”, shkruan ajo krahas këtij imazhi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here