Tayna është në lidhje dashurie, ja kush është “princi” i saj

0

Senzacioni i vitit 2018 padyshim ishte Tayna.

Ajo për pak muaj arriti të thyej rekorde me këngët e saj.

Bashkë me karrierën e saj diskutohet edhe jeta private.

Mediat rozë kanë hulumtuar për të duke tentuar të kuptojnë më tepër rreth lidhjes së saj.

Media nga burime të sigurta ka mësuar që reperja është në lidhje dashurie.

Partneri i saj zbulohet se është Kech Montana i cili është i afërmi i Gjikos dhe bën pjesë në kompaninë ‘REDBOX’.

Të njëjtat burime bëjnë të ditur që çifti i ri janë qe disa muaj bashkë fshehurazi por nuk kanë muindur të ikin nga vëmendja e njerëzve.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here