Taulant Xhaka ua uron Vitin e Ri 2016

0

Dy futbollistët e njohur tashmë jo vetëm ndër shqiptarë po edhe në futbollin botëror, Taulant dhe Granit Xhaka, e kanë pritur Vitin e RI 2016 në gjirin familjar. Kështu duket në një fotografi të postuar nga Taulant Xhaka. “Happy new year” Gëzuar Vitin e Ri, ka shkruar ai.

Dy vëllëzërit do të luajnë së bashku më 11 qershor në kuadër të Evropianit 2016, ku takohen Shqipëria dhe Zvicrra. Siç dihet për Shqipërinë luan Taluant Xhaka i Baselit, ndërsa për Zvicrrën Granit Xhaka i Borussia Mönchengladbach.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here