Tash parullë me Mustafën, Veselin e Thaçin

0

Parullat nisën me presidenten Atifete Jahjaga në Prishtinë, ku u shkruan dy herë radhazi. Pas reagimit të Kadri Veselit, ia bënë edhe atij një. Natën e të enjtes është shfaqur parulla e radhës në Pejë. Aty janë bashkë Veseli, kryeministri Isa Mustafa dhe zëvendëskryeministri e ministri i jashtëm, Hashim Thaçi. Autorët e parullave janë të panjohur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here