Talenti 16 vjeçar nga Prishtina firmos me Skënderbeun

0

Blend Baftiu, talenti nga Prishtina do të jetë lojtari më i ri klubit nga Korça. Baftiu luan në qendër të mesfushës dhe ka firmosur kontratë afatgjate me klubin. 16 vjeçari do të stërvitet me ekipin e parë, por gjatë këtij sezoni do të aktivizohet me K.F Skënderbeu U19.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here