Talebani me mburojë te organet gjenitale: E mbroj për botën tjetër

0

Një fakt i pazakontë ka ndodhur me një taleban i cili kishte të vendosur në trup një bombë.

Ai është ndaluar nga policia dhe pasi është kontrolluar prej tyre i është gjetur një mburojë metalike rreth organit të tij gjenital.

Pasi është pyetur për këtë gjest ai është përgjigjur: “Dua ta mbaj organin tim gjenital të pa prekur pas eksplodimit.

Kështu që nuk do të kem probleme dhe do i marr 72 virgjëresha në parajsë”,-ka vijuar talebani, transmeton Shqiptarja.com.

Ky ka qenë lajmi i cili është shpërndarë masivisht në rrjete sociale, ndonëse vërtetësia e tij nuk dihet.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here