Takat e larta te femrat, stilistët thonë “po”, mjekët nuk i rekomandojnë

0

Taka të larta dhe sa më të holla. Ky është trendi i rekomanduar nga stilistët për këtë verë.

Rekomandimi i tyre do t’i tregonte padyshim me sensuale femrat, por ekspertët thonë se kjo eshte e dëmshme për shëndetin.

Kjo nuk do të thotë se zgjidhja është përdorimi i këpucëve të sheshta apo siç njihen ndryshe balerinat, të cilat kosiderohen gjithshtu të dëmshme.

Kostoja e të dukurit bukur kur veshim taka të larta është edhe ndonjë aksident i mundshëm ku dëmtimet janë të ndryshme, nga ndrydhjet e kaviljes deri tek thyerjet e saj.

Tv Klan

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here