Sylejman Selimi edhe 8 vjet burg në “Drenica 2”

0

Është shpallur edhe aktgjykimi edhe në rastin Drenica 2. Në këtë rast Sylejman Selimi është dënuar me 8 vjet burg, Hysni Thaçi me 7, Jahir Demaku dhe Zeqir Demaku me nga 7 vjet burg./KosovaPress/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here