Superliga në basketboll: Këto janë ndeshjet që zhvillohen sot

0

Superliga e Kosoves në basketboll sot vazhdon me dy ndeshje mjaft interesante.

Dje është zhvilluar ndeshja e parë në kuadër të javës së 26 në IP Superligën e Kosovës në mes të Pejës dhe Bashkimit, ku skuadra nga Prizreni arriti të shënojë fitore,transmeton KosovaPress.

Ndërkaq sot në program janë dy ndeshje, ajo në mes Kerasan Prishtinës dhe Rahovecit që do të fillojë nga ora 18:30.

Ndërsa ndeshja kryesore e kësaj jave që zhvillohet sot është takimi ndërmjet Golden Eagle Yllit dhe Sigal Prishtinës që do të nis nga ora 19:00.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here