“Supergruaja” shtyn kamionin e ngecur në borë, kompania i bën dhuratë…(VIDEO)

0

Një nënë e tre fëmijëve mori epitetin “supergrua” pasi ndihmoi për të shtyrë një kamion qumështi në një kodër me dëborë. Ajo është shpërblyer me një vit furnizim falas nga kompania e qumështit.

Punonjësja e supermarketit po shkonte drejt dyqaneve kur pa kamionin e Grahams në telashe dhe i kërkoi një fqinji të shikonte fëmijët e saj ndërsa ajo nxitoi të ndihmonte.

Charlene, e cila ishte me vajzën 10-vjeçare Rihanna dhe Hunter, 2 vjeç, në atë kohë, tha: ‘Unë kurrë nuk do të rri duarkryq kur shoh dikë në telashe.

 

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here