Suharekë: Gjatë ndezjes së stufës, i digjet shtëpia

0

Një qytetar nga Vraniqi i Suharekës ka raportuar se si pasojë e ndezjes se një stufe të ngrohjes, është përfshirë nga zjarri shtëpia e tij ku si pasojë janë djegur tërë orenditë në dhomë dhe disa dritare në korridorin e shtëpisë. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet përkatësë ndërsa njësiti zjarrfikës ka lokalizuar zjarrin. Sipas viktimës vlera e dëmit të shkaktuar është rreth 4000 euro. Nuk raportohet për të lënduar.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here