Suharekë: E gjuan me pushkë ajrore kundërshtarin

0

Dy persona në Suharekë, pas një mosmarrëveshje janë rrahur në mes veti, e veq kësaj njëri nga ata ka gjuajtur me një pushkë ajrore në drejtim të tjetrit duke i shkaktuar lëndim të lehtë. Në vendin e ngjarjes është gjetur dhe konfiskuar pushka ajrore e cal.5.5 mm që dyshohet të jetë përdorë në rast. Me urdhër të prokurorit rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here