Stresi, jetën e jep për Sali Berishën dhe Ramush Haradinajn

0

Reperi i njohur Stresi nuk ka ngurruar që të shfaqë hapur bindjet e tij politike. Gjithmonë ai ka treguar se është një mbështetës i madh i Partisë Demokratike.

Për më tepër Stresi ka shprehur edhe adhurimin që ka për ish kryetarin e kësaj partie, zotin Sali Berisha.

Por mesa duket Berisha nuk është politikani i vetëm i preferuar.

Në ‘Instagram’-in e tij, Stresi ka postuar një fotografi duke ndjekur në televizion Kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj.

“Politikani im i preferuar mbas Berishës edhe për këtë jetën e jap”, – ka shkruar reperi ku ka publikuar foton me Sali Berishën dhe një fotografi të Ramush Haradinajt.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here