Stefania Ferrario vazhdon me vepra “terroriste”

0

Publiku australian po edhe ai botëror vazhdon të “terrorizohet” nga modelja australiane Stefania Ferrario. Ajo është shumë aktive me publikimet e saj në rrjetet sociale dhe me provokimet e saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here