Starton Bundesliga gjermane, Bayern Munich e nis me humbje

0

Pas pushimit dimror kampioni gjerman, Bayern Munich, ka hasur në probleme me vendin e dytë të tabeles. Si duket bavarezëve nuk u ka bërë mirë pushimi. Ndeshjen e dominuan vendasit dhe fituan 4 me 1.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here