Sokol Mjacaj hyri me forcë në makinën e çekëve

0

Deteaje të reja dalin nga hetimet për vrasjen e dy turistëve çekë në Dukagjin. Mësohet se vrasësi Sokol Mjacaj ka hyrë me forcë në automjetin e turistëve. Turisti çek u përpoq të largohej me mjetin e tij, por Mjacaj e ka qëlluar. Më pas autori ka dalë jashtë mjetit dhe ka qëlluar sërish. Para se të hipte me forcë në mjet S.Mjacaj po lahej në lumë. Autori është fshehur në një shkollë 9-vjeçare në Grudë të Re, policia ka nisur një aksion për kapjen e tij dhe ka rrethuar zonën.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here