Skënderbeu “humb nga turqit”

0

0:1 për Beshiktashin. Ky është rezultati i ndeshjes së të enjtes mes Skëenderbeut dhe klubit turk, e cila ishte e para në kuadër të Europa League.

Golin e vetëm në këtë takim e shënoi Jose Sosa në minutën e 28-të të takimit.

Skuadra e Beshitashit ishte më e mirë në fushl, por edhe Skënderbeu kishte disa raste për barazim.

Ndeshja tjetër në këtë grup ka përfunduar në të mirë të Lokomotivës së Moskës që e mposhtën si mysafirë Sporting Lisbonën me rezultat 1:3.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here