Skandaloze:”Doktori i Fiks Fare” të Top Channel-it i dehur nëpër rrugët e Tiranës (video)

0

 Skandalet me gazetarët e Top Channel nuk fillojnë e as mbarojnë me videot skandaloze të Sokol Ballës. Por ndërsa raportohet se drejtuesit e rrjetit mediatik kanë vendosur të mbajnë qëndrim lidhur me rastin e gazetarit Balla duke e perjashtuar nga drejtimi i emisionit “Top Story” nuk dihet ende reagimi i po të njëjtit bord drejtues kur shikon këto pamje të Doktorit të Fiksit.
Gazetari Gent Pjetri në rrugët e Tiranës i bërë tap, është  video e fundit që po qarkullon në rrjetet sociale dhe ende nuk dihet qëndrimi zyrtar i TOP Channel-it për etikën publike të personaliteteve të spikatura që shoqërojnë mbrëmjet e mijëra shikuesve.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here