SKANDALOZE: Tifozët shqiptarë rrahen prapë mes vete, Shqipëria po humbë

0

Arpagjikt e Prizrenit dhe Shfercerat e Shkupit janë rrahur mes vete. Ndërsa Shqipëria po humb me rezultat 1:0, me golin që e pranoi në minutën e katërt nga Movsisyan Y.

Tifozët nga Prizrenit Arpagjikt dhe ata nga Shkupi, Shfercerat, qëruan hesapet derisa ndeshja po zhvillohet. Këta të fundit një gjë të tillë e bënë brenda stadiumit. Më heret mes vete u rrahen tifozët nga Prishtina me ata nga Mitrovica.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here