Skandali i dy të rinjve maqedonas, e fotografojnë seksin oral

0

Pak javë pasi u bënë të famshëm në Maqedoni në “Big Brother”, Darko Spejko dhe Tina Segetin janë në qendër të kritikave për një foto provokuese të plasuar në media.

Sportisti i njohur maqedon, Darko Spejko e ka publikuar një foto me modelen maqedonase, Tina Segetin duke aplikuar seks oral.

Dashuria e tyre filloi në “Big Brother” ku bënë gjithçka në këtë eveniment, ndërsa më e tepërta vije pas daljes nga shtëpia e “Big Brother”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here