Skandal:Deputeti i martuar kapet nga kamerat në një klub të striptizmit

0

Një kandidat i favorshëm për në parlamentin anglez është kapur nga kamerat e një club­i nate duke prekur kofshët e një kërcimtareje nudo dhe duke ngacmuar atë vazhdimisht, shkruan ‘Daily Mail’.

Burri i martuar Maajid Nawaz, ka kërkuar për dy vende sekrete në klubin e striptizmit në Londrën Lindore.

Babai i një fëmije, i cili e quan veten mbrojtës i të drejtave të grave, është përfshirë së skandalin seksual teksa ka fërkuar një kërcimtare dhe i ka kërkuar asaj për favore seksuale.

“Ai i kërkoi balerinës ta prekte, dhe ai e prekte atë gjithashtu. Biseda e tyre vazhdoi dhe ai nuk e lëshonte duke i kërkuar numrin dhe që të dilte me të”­, ka treguar një banakier i klubit.

Pretendenti për në partinë Demokratike Liberale, 37­vjeçari Nawaz është një figurë e njohur për komunitetin mysliman dhe anti­ekstremizmin.

I ftuar në një emission në BBC News ai pati deklaruar “E konsideroj veten një feminist, nuk është nevoja të jesh grua që të mbrosh të drejtat e grave”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here