Skandal me fotot nudo të Rihannës në internet (+18)

0

Foto nudo të këngëtares Rihanna kanë nisur të qarkullojnë në internet. Në to Rihanna shfaqet tërësisht nudo gjatë pushimeve të saj në vende dhe ishuj të ndryshëm të botës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here