Si po e krahasojnë anëtarët e PDK-së Hashim Thaçin me Ismail Qemalin?

0

Anëtarë të Partisë Demokratike të Kosovës po e krahasojnë liderin e tyre Hashim Thaçin me themeluesin e shtetit shqiptar, Ismail Qemalin. “A e keni ditur sekretin e gishtit te Hashimit, me siguri qe jo. Shikone foton, dy arkitektet e pavarsis se Shqiperis dhe Kosoves. Ismail Qemaili, Hashim Thaçi”, ka shkruar Fitim Çeku, anëtar i kësaj partie në nivel lokal.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here