S’i pëlqen fotoja që kishte postuar policia, bën një selfie dhe kërkon t’ia ndryshojnë

0
Policia kishte postuar në faqen e saj zyrtare fotografinë e një personi të shpallur në kërkim; krimineli bën një selfie dhe ia dërgon departamentit të policisë, duke kërkuar që ta ndryshojnë foton e parë sepse nuk i pëlqente.

Donald 'Chip' PughDonald ‘Chip’ Pugh, 45 vjeç kërkohet nga policia e Lima-s të Ohio-s, për vandalizëm dhe përfshirje në zjarrvënie. Burri i dërgoi departamentit të policisë një foto ku duket me syze dielli, xhaketë me kuadrate dhe me këmishë të bardhë, i ulur në sendiljen e makinës.Donald 'Chip' Pugh 3“Kjo fotografi është më e mirë, tjetra është e tmerrshme”, lexohet në fotografinë e postuar në Policinë e Ohio-s- shkruan policia- Por tani do të na pëlqente që ai të vinte e të fliste me ne për akuzat që janë ngritur ndaj tij”.Foto

(Gazeta-Shqip.com)

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here