Shyhrete Behluli sot mbush 59 vjet

0

Këngëtarja Shyhrete Behluli sot feston ditëlindjen. Këngëtarja e njohur shqiptare, Shyhrete Behluli me këtë datë feston ditëlindjen, dhe me këtë rast pranoi urime të shumta.

Shyhretja sot ka mbushur plot 59 vjet jetë.

Atë e uruan familjarë, miq, kolegë e fansa, duke ia dëshiruar edhe shumë vite me shëndet e shumë projekte të reja.

Vajza e saj, Ëngjëllusha postoi një fotografi në profilin e saj zyrtar në Instagram teksa e uroi me plot dashuri.

“Urime ditelindjen mami, shpirti yt i bardhe mos u plakt kurre❤️ Te dua ❤️”, ka shkruar Ëngjëllusha.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here