Shtime: I dyshuari për disa vepra penale, lirohet me vendim të prokurorit

0

Sot është identifikuar dhe arrestuar një person nga Godanci i Ulët i Shtimes nën dyshimin se e ka kryer një vjedhje të rëndë më 26 qershor të këtij viti. Ky person sipas Policisë së Kosovës është i dyshuar se ka kryer disa vepra penale në lokacione të ndryshme. I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here