Shtetasi i Shqipërisë e sulmon në Pejë bashkvendësin e tij

0

Një shtetas i Shqipërisë është arrestuar dje në Pejë pasi që për shkaqe të panjohura e ka sulmuar në këtë qytet fizikisht një shtetas tjetër të Shqipërisë. Viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit sulmuesi është dërguar në burg.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here