Shtatë futbollistët shqiptarë të Bazelit

0

Këta janë shtatë lojtarët shqiptarë të Bazelit të Zvicrës. Në foton e përbashkët, që është postuar në rrjetet sociale, sipas radhës janë: Adonis Ajeti (majtas), Argjend Cani, Naser Aloji, Albian Ajeti, Shkëlzen Gashi, Arlind Ajeti dhe Taulant Xhaka.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here