Shqiptari Rey Manaj luan 90 minuta për fitoren e Interit

0

Sulmuesi i talentuar i Kombëtares shqiptare, Rey Manaj, ka luajtur për 90 minuta të martën ndaj Cagilarit.

Skuadra e Interit ka shënuar fitore të lehtë prej 3:0, në kuadër të Kupës së Italisë, e cila u zhvillua në Giusseppe Meazza.

Interi dominoj ndeshjen nga fillim dhe shënoj 3 gola me anë të Palacios, Brozevicit dhe kroatit tjetër Perisic.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here