Shqiptari nga Deçani që takon yjet e Hollivudit

0

Shqiptari nga Deçani, Blerim Ramosaj, nuk e ka fare problem të takoj yjet botërore të Hollivudit. Në fillim të këtij viti, ai ka qëndruar në Los Angelos, ku ka takuar dy aktoret e njohur të filmave Josh Hartnett dhe David Arquette, me te cilët ka bërë edhe foto. Kohë me parë, ai ka takuar edhe këngëtaren e njohur botërore me orgjinë nga Kosova, Rita Ora, transmeton portali Online. Ai nuk ka treguar nëse këto takime kanë ndonjë qëllim biznesor në këtë fushë apo janë thjesht takime shoqërore. Blerim Ramosaj është biznesmen i njohur shqiptar, që punon dhe vepron në Zvicër.

 

decanasi1

decanasi2

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here