Shqiptari 20 vjeçar theret me thikë pas një zënke dhe vdes

0

Një incident i rëndë ka ndodhur natën e të së dielës në afërsi të restaurantit Biznis në Çair të Shkupit, ku sipas informacioneve të para, një 20 vjeçar i godituri me thikë ka ndëruar jetë.

Pas një zënke mes dy grupeve të rinjësh shqiptarë, njëri prej tyre i armatosur me thikë godet në afërsi të zemrës 20 vjeçarin nga Shkupi. Pas incidentit menjëherë i riu shqiptar është dërguar në spitalin shtetërorë në Shkup, pas intervencës së mjekëve ai ka dhënë jetën.

Në vendin e ngjarjes ka dalur policia, krim-teknika dhe prokurori publik, të cilët mbledhin dëshmitë për të zbardhur vrasjen makabre. Zhurnal raporton se në vendin e vrasjes janë mbledhur një numër i madë i njerëzve dhe qytetarëve, të cilët janë të shokuar nga tragjedija e sontme.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here