Shqiptarët në Europë, fiton Aliji, humbin Balaj dhe Kaçe

0

Vaduzi i Naser Alijit triumfoi 3-1 në përballjen me estonezët e Kalju. Ergys Kaçe dhe PAOK-u janë mundur në Zagreb nga Lokomotiv-a me rezultatin 2-1. Rijeka dhe Bekim Balaj munden në fushën e tyre 0-3 nga skocezët e Aberdeen.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here