Shqiptarët me çifteli i këndojnë Gruevskit (Video)

0

Një grup shqiptarësh nga Maqedonia, me çifteli i kanë kënduar kryeministrit Nikollga Gruevski, por jo në gjuhën shqipe, por në atë maqedone.

Sipas këngës së tyre, lideri i VMRO-së duhet të jap dorëheqje dhe në krye të qeverisë të vijë lideri i LSMD-së, Zoran Zaevi.

Në këngë thuhet: “Gruevski është i sëmurë, ka rënë. Le ta marrë qeverinë Zaevi”.

Ndryshe Lideri i LSDM-së Zoran Zaevi me bombat që i publikon në opinion ka fituar mjaft popullaritet tek shqiptarët.

https://www.youtube.com/watch?v=gnSfs31ZcGk

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here