Shqiptarë e serb të bashkuar në vjedhje

0

PRISHTINË, 12 SHKURT – Një serb dhe 3 shqiptarë janë arrestuar në Prishtinë derisa po tentonin të vidhnin veturën e një shqiptari. Ata janë kapur dje në flagrancë. Zyra për Informim e Policisë së Kosovës nga Prishtina ka bërë me dije se me vendim të Prokurorit të dyshuarit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here