Shqipëria në vazon e tretë në kualifikimet për Botërorin

0

Shqipëria ia ka pa hajrin fitores kundër Francës me rezultat minimal 1:0, pasi edhe zyrtarisht është në vazon e tretë të FIFA-s.

Ajo tashmë do të jetë në të njëjtën vazo me kombëtaret e mëdha si Poloninë, Ukrainën, Skocinë, Hungarinë, Suedinë, Irlandën e Veriut, Serbinë dhe Greqinë.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here